Skip to content

Kocaeli Demir Doğrama Ferforje

Kocaeli Demir Doğrama 20 yılı aşkın süre ile, Ferforje, demir doğrama ve çelik konstrüksiyon piyasasında faaliyet göstermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesi ile hareket eden şirketimiz bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacı ile ürün ve hizmet niteliğini en üst düzeyde tutmaktadır.
 
Firmamız; Çelik Konstrüksiyon, Demir doğrama ve Ferforje uygulamalarında anahtar teslimi projeler geliştirerek sektörde önemli bir yer edinmiştir. Kazanmış olduğu imalat deneyimiyle bir çok konut, bahçe, iş yeri, villa ve sitelere imalatını yapmış olduğumuz ürünler kullanılmış, müşterilerimize başarı ile hizmet verilmiş ve verilmeye de devam etmektedir.

İmalatını ve pazarlamasını yapmış olduğumuz ürünlerimizi kısaya sayacak olursak; Pencere korkulukları, Bina, Villa, Garaj, Okul vb. Kapıları, ferforje merdiven korkulukları, balkon korkulukları, sıralı korkuluklar, bahçe, site, bina ve villa çevresine duvar tipi korkuluklar, demir doğrama ürünleri, çelik çatıları ve Çelik konstrüksiyon işlerinden oluşmaktadır.
 
Taahhütlerini zamanında ve tam olarak yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, daima en kaliteli hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini devamlı yükseltmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışla sektördeki imalatına devam etmekte olan firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.